-14 %

Acana Pacifica Cat granule pro kočky

1,8 kg
Trvale výhodná cena %
599,90 Kč 333,28 Kč/kg699,00 Kč
Země původu: Kanada,

Popis produktu

Krmivo Acana Pacifica v sobě skrývá bohatý úlovek z tichomořských vod a vyznačuje se 100 % obsahem volně lovených ryb.

Studené průzračné vody u kanadského severozápadního pobřeží jsou vyhlášené rozmanitým výskytem prvotřídních ryb - sleďů, platýsů a pěti druhů tichomořského lososa.

Krmivo Acana Pacifica čerpá z takovýchto bohatých úlovků a to jí dělá unikátním, obsahuje vysoké množství lehce stravitelných proteinů z tichomořského lososa, platýse a sledě z Vancouver Island. Všechny suroviny jsou dodávány čerstvé každý den, takže jsou bez konzervantů a plné přírodní jakosti a chuti a kompletně tak vyživují Vaší kočku.

Toto výjimečné krmivo neobsahuje žádné obiloviny, čímž snižuje množství sacharidů a vyznačuje se obsahem ovoce, zeleniny a bylin včetně dýně, chaluh a levandule, které zlepšují metabolismus a posilují trávicí ústrojí. Krmivo Acana Pacifica se vyrábí výhradně v oceňované továrně v Kanadě a zaručuje, že udrží Vaší kočku zdravou a silnou. 

Přečtěte si složení krmiva a uvidíte, že budete také spokojeni
 


O výrobci

Společnost Champion Petfoods vyrábí Biologically Appropriate (Biologicky vhodná) krmiva pro psy a kočky z čerstvých místních surovin v našich oceňovaných kuchyních.

Jejich poslání představuje nový standard v krmivech pro psy a kočky, který je navržen tak, aby jim dodal výživu dvěma způsoby.

Zaprvé podle jejich přirozené adaptace na příjem masité potravy bohaté na proteiny. A zadruhé s použitím surovin, které pocházejí z místních zdrojů a jsou dodávány do výrobny čerstvé každý den.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce

Champion Petfoods LP
9503 – 90 AVE., Morinville
Alberta, Canada

Složení

Čerstvý vykostěný sleď (30%), dehydrovaný sleď (15%), dehydrovaná treska (12%), čerstvý vykostěný platýs (5%), čerstvý vykostěný hejk (5%), cizrna, červená čočka, olej z řepky canola, zelený hrách, zelená čočka, žlutý hrách, olej ze sledě (3%), na slunci sušená vojtěška, kelp (mořská řasa), dýně, máslová dýně, listy špenátu, mrkev, jablka, hrušky, brusinky, kořen čekanky, kořen smetanky lékařské, heřmánek, list máty peprné, kořen zázvoru, kmín, kurkuma, šípky, mrazem sušený sleď, mrazem sušený hejk, mrazem sušený platýs.

ZARUČENÁ ANALÝZA

Hrubý protein (min.) 35 %

Obsah tuku (min.) 20 %

Hrubá vláknina (max.) 3 %

Vlhkost (max.) 10 %

Hrubý Popel (max.) 7 %

Vápník / fosfor (min.) 1,6% / 1,3 %

Omega-6 / omega-3 (min.) 2,3 % / 2 %

DHA / EPA (min.) 0,6 % / 0,8 %

Taurin (min.) 0,2 %

Hořčík (max.) 0,1 %

OBSAH KALORIÍ

Vstřebatelná energie je 4060 kcal/kg (500 kcal ve 250 ml odměrce), 34 % energie pochází z proteinů, 42 % z tuků a 24 % z ovoce a zeleniny.