Láznička Bramborový knedlík švestkový, 3 ks

200 g
Od českého farmáře
59,90 Kč 299,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Švestkový knedlík Láznička vyrobený s láskou.

V sezóně čerstvých českých švestek ochutnejte švestkové knedlíky z bramborového těsta. Jedná se o tradiční jídlo české kuchyně, oblíbené u dětí i u dospělých. 

Základem jsou kvalitní suroviny - minimálně 60% brambor, čerstvě umletá mouka dovážená přímo ze mlýna a další kvalitní suroviny. Olomoucký bramborový knedlík - to je knedlík pro fajnšmekry. Svojí chutí a vůní zaujme všechny milovníky zvěřiny a knedlíků z bramborového těsta. 


Jak se vyrábí?

Kouzlo domácí chuti knedlíků Láznička je zaručeno kombinací několika faktorů. Kromě kvalitních surovin je důležité ruční zpracování knedlíků. Aby byl výsledný produkt nadýchaný a kyprý, je nutné zvládnout sice jednoduchý, ale důležitý grif práce s těstem. A ten zatím nezvládne žádný stroj. Knedlíky kynou po přesně stanovenou dobu při dané teplotě a vlhkosti. Roky společnost testovala a zdokonalovala zdánlivě jednoduché postupy výroby. 

Použití

Ohřívejte v páře 7 minut. Doporučuje se podávat s mletým mákem, práškovým cukrem a polité rozpuštěným škvařeným sádlem.

O výrobci 

Společnost Knedlíky Láznička se pravidelně stává vítězem v různých soutěžích a testech. Cílem společnosti je vyvrácení mýtů, že doma vyrobený knedlík je lepší než ten koupený. Tajemství výrobků značky Láznička spočívá v kvalitních surovinách, které jsou míchány v poměru, který dodržovaly naše babičky při přípravě nedělního oběda. V knedlících nenajdete žádné konzervanty ani potravinářská barviva. 


Skladování

Skladujte do 10 °C.

Výrobce

Knedlíky Láznička
Jakobiho 327,
Praha 10, Petrovice
Česká republika
 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Švestky
Brambory
Hrubá pšeničná mouka
Krupice
Voda
Vejce
Sůl

Alergeny

Obiloviny obsahující lepek
Vejce
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.