Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Biokat´s BIO Micro classic podestýlka – přírodní

14 l
BIO
269,90 Kč 19,28 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Hrudkující stelivo pro kočky tvořený extra jemným granulátem. Tento kočkolit má 4 x vyšší užitnost než jiné běžné kočkolity - 1 litr Biokats Micro váže minimálně 3 litry tekutiny. Tajemství výborné absorpce pachů spočívá v našich kvalitních přírodních horninách, které natáhnou do pórů nepříjemný zápach. Extrémně velké hrudky Stelivo Biokat’s tvoří pevné hrudky, které lze snadno vyjmout. Neboť čím stabilnější jsou hrudky, tím hygieničtější je kočičí záchod.

O výrobci

Společnost H. von Gimborn je úspěšný, přes 50 let působící specialista na domácí zvířata, známý svými kočičími stelivy značky Biokat´s, pamlsky pro kočky značky GimCat, stejně jako pamlsky pro psy značky GimDog. Produkty jsou dodávány do více než 40 zemí.

Skladování

Skladujte v suchu

Výrobce

H. von Gimborn GmbH
Albert-Einstein-Str. 6
46446 Emmerich am Rhein