Listerine Green Tea Ústní voda

500 ml
159,90 Kč 319,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Ústní voda Listerine Green Tea pro prevenci vzniku zubního kazu a svěží dech, s jemnou chutí.

  • Posiluje zubní sklovinu díky obsahu fluoridu (220 ppm).
  • Chrání před vznikem zubního kazu.
  • Díky esenciálním olejům omezuje zubní povlak a chrání před jeho vznikem.
  • Osvěžuje dech přírodní chutí zeleného čaje.
  • Vhodná pro dospělé a děti od 6 let.
  • Neobsahuje alkohol.

Láhev je vyrobená z 50 % z recyklovaného plastu a 100 % recyklovatelná.

Použití

Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 × 5 ml čajová lžička) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte. Pro děti mezi 6 a 12 lety používejte 10 ml.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Upozornění

Nepolykejte. V případě spolknutí vyhledejte lékařskou pomoc. Nepoužívejte, pokud máte alergii na jakoukoliv z přísad. Pokud se objeví podráždění v ústní dutině, přestaňte výrobek používat a poraďte se se zubním lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 – Jinonice 
Česká republika