Listerine Green Tea ústní voda

500 ml
149,90 Kč 299,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Inspirováno přírodou! Je prokázáno, že používání ústní vody Listerine® Green Tea s obsahem fluoridu, esenciálních olejů a výtažku ze zeleného čaje dvakrát denně
- Posiluje zubní sklovinu i na těžko přístupných místech a tím pomáhá předcházet vzniku zubního kazu
- Omezuje zubní povlak, hlavní příčinu onemocnění dásní, a brání jeho vzniku
- Osvěžuje dech přírodní chutí zeleného čaje

Použití

Otevření: Stiskněte uzávěr a otočte jím.
Uzavření: Otáčejte uzávěrem do úplného uzavření.

Používejte dvakrát denně. Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml - 4 čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte. Pro děti ve věku od 6 do 12 let používejte 10 ml.

O výrobci

Johnson & Johnson je zdravotnická firma s tradicí zasahující až do roku 1886, kdy vznikla. Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a mimo to se také specializuje na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby nebo Neutrogena, výrobky o péči o pleť Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Upozornění

Přípravek není vhodný pro děti do 12 let. Přípravek nepoužívejte, pokud je uzávěr při koupi poškozen. Přípravek neřeďte, nepolykejte a nepoužívejte přímo z lahve.

Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika

Složení

Aqua
Propylene glycol Sorbitol Sodium lauryl sulfate Poloxamer 407 Sodium saccharin Aroma Eucalyptol Benzoic acid Sodium benzoate Methyl salicylate Thymol Sodium fluoride Menthol Sucralose Camellia sinensis leaf extract Caffeine Cl 47005 Cl 42053 Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F)