Listerine Green Tea ústní voda

500 ml
149,90 Kč 299,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Inspirováno přírodou! Je prokázáno, že používání ústní vody Listerine® Green Tea s obsahem fluoridu, esenciálních olejů a výtažku ze zeleného čaje dvakrát denně
- Posiluje zubní sklovinu i na těžko přístupných místech a tím pomáhá předcházet vzniku zubního kazu - Omezuje zubní povlak, hlavní příčinu onemocnění dásní, a brání jeho vzniku - Osvěžuje dech přírodní chutí zeleného čaje

Příprava a použití

Otevření: Stiskněte uzávěr a otočte jím. Uzavření: Otáčejte uzávěrem do úplného uzavření.

Pokyny: Používejte dvakrát denně. Ústní voda je obzvláště účinná při používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 x 5 ml - 4 čajové lžičky) do skleničky, proplachujte prostor kolem zubů a dásní po 30 vteřin a poté vyplivněte. Pro děti ve věku od 6 do 12 let používejte 10 ml.

Bezpečnostní varování:

UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH A DOHLED DĚTÍ.

Ústní voda není vhodná pro děti do 6 let. Ústní vodu nepoužívejte, pokud je uzávěr při koupi poškozen. Ústní vodu neřeďte, nepolykejte a nepoužívejte přímo z lahve. Pokud užíváte fluorid z jiných zdrojů, poraďte se se svým zubním lékařem.

Složení

Aqua
Propylene glycol Sorbitol Sodium lauryl sulfate Poloxamer 407 Sodium saccharin Aroma Eucalyptol Benzoic acid Sodium benzoate Methyl salicylate Thymol Sodium fluoride Menthol Sucralose Camellia sinensis leaf extract Caffeine Cl 47005 Cl 42053 Obsahuje fluorid sodný (220 ppm F)