Site languages:ČeskyEnglish

Duck Fresh Discs 5v1 čistič WC active eukalyptus

36 ml
84,90 Kč 2 358,33 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Nejsnadnější způsob čištění toalety. WC gel, který zabraňuje usazování vodního kamene a dlouhodobě osvěžuje. Díky svému balení je jeho aplikace snadná a hygienická.

Výhodou je bělící účinek, neboť obsahuje <5% bělicí činidla na bázi kyslíku. Čistí s každým spláchnutím a vydrží až 8 týdnů.

Použití
Po použití může být atraktivní pro malé děti, proto výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti. Gelový disk přilne k WC míse.Čtěte návod pro použití na vnitřní straně balení.

O výrobci

Společnost S.C. Johnson je už více než 120 let symbolem výjimečné kvality. Tuto rodinnou firmu v současnosti vede už pátá generace rodiny Johnsonových. Hlavním cílem jejich podnikání bylo vždy vytvářet příjemnější, zdravější a čistější prostředí v domácnosti i na pracovišti. Snaží se neustále přicházet s výrobky, jejichž kvalita je zárukou spokojenosti zákazníků. Ví totiž, že jejich trvalá důvěra ve značku S .C . Johnson je základem úspěchu. Jsou předním světovým výrobcem čisticích prostředků pro domácnost a největším světovým výrobcem prostředků proti obtížnému hmyzu.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

S.C. Johnson

 

 

Složení

Obsahuje 2-methylundecanal