Treska - Cod filet s kůží z Barentsova moře

cca 230 g
cca 91,98 Kč 399,90 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Treska obecná (latinsky Gadus morhua, britský název je Cod filet) je velmi oblíbená pro své chutné jemné maso s minimem kostí. Vy si můžete pochutnat na tresce z divokého odchytu v Barentsově moři. Právě zdejší chladné čisté vody a dostatek potravy pozitivně ovlivňují kvalitu masa tresek.
Bílé vysoké maso se hodí ke všem kuchyňským úpravám: pečení, smažení, grilování, dušení, vaření v páře. Je libo fish and chips? Ryby balíme do SKIN folie, která poskytuje dokonalou ochranu. Díky speciálnímu balení (bez jakékoliv chemie) ryby vydrží perfektně čerstvé až několik dní. Navíc to v něm rybám více sluší a lépe se skladují v lednici :) Filety prošly hlubokým zamrazením a byly rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot. Tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Skladujte při teplotě 0–2 °C.

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Treska obecná (Gadus morhua).

Odloveno v moři, oblast odlovu severovýchodní Atlantik FAO 27, podoblast odlovu: I, divize Ia, Barentsovo moře.
Kategorie lovného zařízení: vlečné sítě.