Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Treska - Cod filet s kůží z Barentsova moře cca 230g

Treska - Cod filet s kůží z Barentsova moře

Treska - Cod filet s kůží z Barentsova moře

cca 230g
cca 91,00 Kč (399,00 Kč/kg)
  • Kategorie: Ryby a mořské plody > Filety
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

Treska obecná (latinsky Gadus morhua, britský název je Cod filet) je velmi oblíbená pro své chutné jemné maso s minimem kostí. Vy si můžete pochutnat na tresce z divokého odchytu v Barentsově moři. Právě zdejší chladné čisté vody a dostatek potravy pozitivně ovlivňují kvalitu masa tresek. Bílé vysoké maso se hodí ke všem kuchyňským úpravám: pečení, smažení, grilování, dušení, vaření v páře. Je libo fish and chips? Ryby balíme do SKIN folie, která poskytuje dokonalou ochranu. Díky speciálnímu balení (bez jakékoliv chemie) ryby vydrží perfektně čerstvé až několik dní. Navíc to v něm rybám více sluší a lépe se skladují v lednici :) Filety prošly hlubokým zamrazením a byly rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot. Tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Skladujte při teplotě 0–2 °C.

Složení

Treska obecná (Gadus morhua).

Odloveno v moři, oblast odlovu severovýchodní Atlantik FAO 27, podoblast odlovu: I, divize Ia, Barentsovo moře. Kategorie lovného zařízení: vlečné sítě.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.