-25 %

Baby meloun vodní červený – česká produkce (nízký obsah semínek)

2 kg
Čerstvě sklizeno
Akce do 21. 8.
44,90 Kč 
59,90 Kč22,45 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Sladké, šťavnaté baby melouny vypěstované na českých polích. Ovoce, na kterém si rádi pochutnáte nejen v létě. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Použití

Meloun můžete přidat do zeleninových salátů, alkoholických i nealkoholických nápojů nebo si z něj můžete například udělat zdravé osvěžení ve formě sorbetu.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tento meloun byl výhradně pro Rohlik.cz vypěstován naším lokálním pěstitelem. Zakoupením tohoto melounu podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Meloun vcelku lze skladovat i několik týdnů v chladných, temných a suchých místech. Během této doby stále probíhá zrání.