Rohlik.cz

Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Odstraní špínu a mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. S odmašťujícím účinkem alkoholu. Mnohostranně použitelný pro pohodlné čištění skla a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech, jako např. oken, zrcadel, dlaždic, armatur, televizních a počítačových obrazovek. Čistí sklo a všechny hladké plochy bez zanechání stop díky receptuře s přírodním alkoholem, který účinně rozpouští mastnotu.

Návod na použití: Nastříkejte na čištěný povrch a vyleštěte suchou útěrkou. Přípravek není určený na čištění TFT a LCD monitorů a na lakované plochy.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu. Uchovávejte odděleně od potravin.

Složení

SLOŽENÍ: Méně než 5% neionických tenzidů Další ingredience: alkohol, vodou ředitelné rozpouštědlo a v malém množsví kosmetické barvivo.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×