Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Nakupte aspoň za 1200,00 Kč a získejte dárek.

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Frosch Spiritus čistič skel (250 ml ZDARMA) 0.75l

Frosch Spiritus čistič skel (250 ml ZDARMA)

Frosch Spiritus čistič skel (250 ml ZDARMA)

0.75l
Popis produktu

Frosch představuje ideální kombinaci důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně je šetrný k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Odstraní špínu a mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh. S odmašťujícím účinkem alkoholu. Mnohostranně použitelný pro pohodlné čištění skla a všech hladkých povrchů v interiérech i exteriérech, jako např. oken, zrcadel, dlaždic, armatur, televizních a počítačových obrazovek. Čistí sklo a všechny hladké plochy bez zanechání stop díky receptuře s přírodním alkoholem, který účinně rozpouští mastnotu.

Návod na použití: Nastříkejte na čištěný povrch a vyleštěte suchou útěrkou. Přípravek není určený na čištění TFT a LCD monitorů a na lakované plochy.

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Skladujte v původních obalech při pokojové teplotě. Při dodržení určeného způsobu skladování nedochází k rozkladu. Uchovávejte odděleně od potravin.

Složení

SLOŽENÍ: Méně než 5% neionických tenzidů Další ingredience: alkohol, vodou ředitelné rozpouštědlo a v malém množsví kosmetické barvivo.