Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Vitall Pečená sojová sekaná 340g

Vitall Pečená sojová sekaná

Vitall Pečená sojová sekaná

340g
44,90 Kč (132,06 Kč/kg)
Popis produktu

Pro milovníky vegetariánské i veganské kuchyně, ale také pro všechny, kteří chtějí své vášni pro maso odlehčit. Vynikající křupavá, skvěle nakořeněná sójová sekaná, která ve vás roztočí kolo přívalu vzpomínek na kuchyni našich babiček a maminek. Výborná pochoutka jak pro teplou i studenou kuchyni. Lze podávat s přílohou nebo třeba jen s chlebem, okurkou a sojanézou, protože i tak smyslně nadchne vaše gurmánské chutě a doplní váš jídelníček o zdravé hlavní jídlo nebo třeba jen nakrájenou chuťovku.

Skladování: +1 až +8°C

Výrobce: VITALL s.r.o., Revoluční 14, 250 64 Hovorčovice

Složení

SLOŽENÍ: Sója 31%, tofu [sója, voda, moř. Sůl Nigari (chlorid hořečnatý)], cibule, pšeničná bílkovina, česnek, sůl, sójová omáčka Kikkoman (voda, sója, pšenice, sůl), voda, sójová mouka, sójový nápoj, vajahit (kukuřičná mouka, sušená syrovátka, sójová mouka, sójový lecitin, extrakt světlice barvířské, koření, umeocet [umeboshi, mořská sůl, shizo(Perilla)], řepkový olej.

ALERGENY: 1,6,7

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK