Muumi Baby eko plenky Junior 12-24kg (velikost 5-6) 36ks

36 ks
559,90 Kč 15,55 Kč/ks
Země původu: Finsko,

Popis produktu

Plenky se střední dvojitou vrstvou.

Ekologické dětské jednorázové bio pleny, 100% bez chlóru, žádné alergeny, dráždivé vůně či pleťové vody, vyvinuté ve spolupráci s pediatry a s Federací pro alergie a astma. Pleny mají speciální střih do U místo průmyslového střihu do V, jsou vysoce měkké, elastické, dvou až tří vrstvě skladné a biologicky rozložitelné. Určené pro váhovou kategorii 12–24 kg. 

O výrobci

Finská rodinná společnost Delipap Oy již 35 let vyvíjí, vyrábí a prodává jednorázové hygienické výrobky pro děti a maminky v BIO kvalitě. Kromě plenek Muumi Baby zahrnuje sortiment doplňkové pečující výrobky Helmi Baby a výrobky pro ženskou intimní hygienu Vuokkoset.

Aby firma zajistila maximální šetrnost k pokožce citlivých partií, spolupracuje dlouhé roky s finskou federací pro alergii a astma. Zároveň pečuje i o životní prostředí a jejich ekologická výroba je každý rok oceněna oficiální eko-certifikací Nordic Swan.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

INtoME group s.r.o
Na Kozačce 1275/8
120 00, Praha

 

Složení

Hypoalergenní, neobsahují žádné chemikálie, zbytečné vůně či pleťové vody. Vyráběny jsou pouze z certifikované BIO finské celulózy, bělené kyslíkem. Jsou tak 100% bez chlóru. Rovněž samotná výroba je hodnocena certifikátem, který potvrzuje její minimální zátěž na životní prostředí.