Site languages:ČeskyEnglish

Bio-D BIO Tekutý prací gel s vůní levandule (1l)

25 praní
Vyprodáno. Očekáváme v úterý.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Velká Británie,

Univerzální, koncentrovaný, přírodní tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo.

Bez dráždivých enzymů, použitelný v pračce i pro ruční praní. S příjemnou přírodní vůní levandule díky rostlinným esenciálním olejům. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna. 

Účinný již od 30°C, vyroben z čistě přírodních zdrojů jako jsou rostlinné tenzidy, soli získané z kokosu nebo kyselina citrónová. Gel je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bez chemie, bezpečný pro septiky a domácí čističky vod. Bez palmového oleje. Počet pracích dávek: až 25.

Není k dispozici žádný popis fotky.

O výrobci

Bio-D je  malá britská rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Tam kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. 

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
31 Bergen Way
Sutton Fields, Hull,
East Yorkshire, HU7 0YQ
United Kingdom

Složení

Složení: 5-15%: rostlinná draselná sůl z kokosu, etanol, neiontové povrchově aktivní látky. Méně než 5%: aniontové povrchově aktivní látky, citrát sodný, amfoterní povrchově aktivní látky, kyselina citrónová, levandule lékařská.