Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Bio-D BIO Tekuté dezinfekční mýdlo na ruce s rozmarýnou a tymiánem

500 ml
159,90 Kč 319,80 Kč/l
Země původu: Velká Británie,

Příjemné, velmi kvalitně a rychle účinkující přírodní tekuté mýdlo na ruce s dezinfekčním účinkem, s bylinkovou vůní rozmarýnu a tymiánu. 

Odstraní 99,9% bakterií. Certifikované pro účinnost proti E.coli, salmonele a MRSA stafylokokovi. Hypoalergenní, vhodné i pro citlivou pokožku. Bezpečné pro použití se septiky a domácími čističkami. 

Nádoby a obaly značky Bio-D obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. 

Na obrázku může být: nápoje

O výrobci

Bio-D je  malá britská rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopad na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Tam kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. 

Skladování

Skladujte v suchu a mimo dosah dětí.

Výrobce

The Bio-D Company Ltd
31 Bergen Way
Sutton Fields, Hull,
East Yorkshire, HU7 0YQ
United Kingdom

Složení

Složení: Přes 30%: směs povrchově aktivních látek odvozených z kokosového oleje. Méně než 5%: kyselina citrónová, sodík, výtažky z rozmarýnu lékařského, tymiánový olej.