Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Lagris Chia semínka 200g

Lagris Chia semínka

Lagris Chia semínka

200g
39,90 Kč (199,50 Kč/kg)
Popis produktu

Chia semínka jsou drobná semínka rostliny šalvěj hispánská. Chia je v mayském jazyce výraz pro sílu. Chia mají neutrální chuť, proto jsou velmi variabilní pro různé druhy pokrmů nebo nápojů. Při styku s tekutinou na sebe dokážou navázat vodu (až desetinásobek vlastní hmotnosti), takže se výborně hodí pro zahušťování jídla, nápojů. Je možné s nimi zahušťovat či spojovat různé potraviny a jídla (částečně dokáží nahradit vejce). Chia je možno konzumovat na přímo – bez vaření. Jsou však výborná přimíchaná do jogurtů, salátů, koktejlů, smoothie, pomazánek, muesli. Díky svému unikátnímu nutričnímu profilu jsou vhodná pro vegany a sportovce, jelikož pokrývají potřebu bílkovin, vitamínů a minerálů. Jsou přirozeně bezlepková.

Skladování: Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Výrobce: Podravka – Lagris a. s. Dolní Lhota 39 763 23 Dolní Lhota u Luhačovic

Složení

Chia semena (Salvia hispanica)

Alergeny: Může obsahovat: 1 Lepek, 3 Vejce, 7 Mléko

Výživové hodnoty: 2052 kJ / 490 kcal, tuky 31 g, – toho nasycené mastné kyseliny 3,2 g, sacharidy 44 g – z toho cukry < 0,5 g, vláknina 38 g, bílkoviny 16 g, sůl 0,05 g, omega-3 mastné kyseliny 17,5 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK