Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Frico Old Dutch Master Gouda sýr 48% výkroj

180 g
Prémiová kvalita
89,90 Kč 499,44 Kč/kg
Země původu: Holandsko,

Old Dutch Master už svým názvem napovídá, že se jedná o klenot mezi tradičními holandskými sýry.

Je to gouda z toho nejlepšího mléka, která zraje ve velkých povoskovaných bochnících na dřevěných policicích necelý rok. Sýr v takovém stáří vytváří typické krystalky soli. Jeho chuť je lehce pikantní a jemně nasládlá.

Největší poklad Holanďanů

Sami Holanďani považují obyčejnou čistou Goudu se svojí jemně krémovou, máslovou a lehce oříškovou chutí za svůj největší poklad, a v ledničce žádné nizozemské rodiny nechybí pořádný kus tohoto lahodného sýru.

Použití

Gouda je svou chutí ideální doplněk k sušším bílým vínům, ale i ke světlému pivu. Skvěle se také hodí k čerstvému pečivu a černým olivám. 

O výrobci

Příběh společnosti FrieslandCampina začal v roce 1871, kdy se farmáři rozhodli spojit síly v místních družstevních mlékárnách a zajistili si tak své postavení na trhu. Podnik se zaměřuje na produkci mléčných produktů, ve kterých naleznete tradiční mléčné nápoje, dezerty, jogurty a sýry, ale specializuje se i na výrobu kojenecké stravy. FrieslandCampina se snaží jít v souladu s přírodou a zajišťuje tak lepší podmínky nejen pro zvířata, lidstvo, ale i pro samotné farmáře.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C.

Výrobce

Friesland Campina
Stationsplein 4
3818 LE  Amersfoort
Holandsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 82 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kravské pasterované mléko
Jedlá sůl1.6 %
Mléčné kultury
Syřidlo
Barvivo
E160b - Annatto, Bixin, Norbixin

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1832 kJ/441 kcal
Tuky36 g
z toho nasycené mastné kyseliny25 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny28 g
Sůl1.6 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.