Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Yoggies sušené hovězí maso pamlsek pro psy

50 g
74,90 Kč 1 498,00 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Také pro špičkové pamlsky pro psy platí, že ""Zdraví začíná v misce"". Firma Yoggies nyní přichází obzvlaště voňavý pamlsek, který neodmítne žádný pes. Sušené proužky voňavého hovězího masa bez jakékoliv chemie. To bude pro Vašeho psa skvělou odměnou i pamlskem.

Balení obsahuje 40g+10g ZDARMA sušeného hovězího masa pro psy. Baleno jako proužky vhodné pro větší psy

Novinka mezi zdravými pamlsky bez chemie pro psy. Sušené hovězí maso, porcované na proužky velikosti ca 2cm šíře a 10cm délky vhodné pro větší psy

Vyrobeno v ČR bez jakýchkoliv lákadel, přísad a chemie, pouze s přírodní chutí a vůní sušeného syrového masa. Vhodné pro střední a větší plemena psů.

Podávání: Yoggies sušená masa jsou určena pro psy všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy.

Sušené maso pro psy Yoggies je masný, tepelně opravcovaný výrobek.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, nebo v chladu. Případné malé bílé skvrny nejsou na závadu výrobku. Jedná se o přírodní, vysrážený tuk.

Pamatujte, že by Váš pes měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody.

Nezapomeňte že - Zdraví začíná v misce.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 355 dnů.

Složení

Hovězí maso, mořská sůl (max.1,8%)