Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
Yoggies sušené hovězí chipsy 50g

Yoggies sušené hovězí chipsy 50g

Yoggies sušené hovězí chipsy 50g

74,90 Kč (74,90 Kč/ks)
Popis produktu

Také pro špičkové pamlsky pro psy platí, že ""Zdraví začíná v misce"". Firma Yoggies nyní přináší obzvláště voňavý pamlsek bez chemie, který neodmítne žádný pes. Sušené čtverečky voňavého hovězího masa bez jakékoliv chemie jsou skvělou odměnou, pamlskem i pro výcvik.

Balení obsahuje 40g+10g ZDARMA sušeného hovězího masa pro psy. Baleno jako čtverečky vhodné pro menší psy, štěňata, nebo jako odměna při výcviku.

Novinka mezi zdravými pamlsky bez chemie pro psy. Sušené hovězí maso, porcované na čtverečky je vhodné jak k výcviku, tak pro menší psy.

Vyrobeno v ČR bez jakýchkoliv lákadel, přísad a chemie, pouze s přírodní chutí a vůní sušeného syrového masa. Vhodné pro střední a větší plemena psů.

Podávání: Yoggies sušená masa jsou určena pro psy všech věkových kategorií, velikostí i rasy. Lze podávat v libovolném množství, avšak dávkováním nenahrazujte vyvážené kompletní krmivo pro psy.

Sušené maso pro psy Yoggies je masný, tepelně opravcovaný výrobek.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě, nebo v chladu. Případné malé bílé skvrny nejsou na závadu výrobku. Jedná se o přírodní, vysrážený tuk.

Pamatujte, že by Váš pes měl mít k dispozici vždy dostatek čerstvé vody.

Nezapomeňte že – Zdraví začíná v misce.

Složení

Hovězí maso, mořská sůl (max.1,8%)