Krevety vařené menší

500 g
Éčka
(Celkem 2)
249,90 Kč 499,80 Kč/kg
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Oblíbenou mořskou pochoutkou jsou krevety, které jsou v gastronomii ceněny díky rychlé přípravě. Neobsahují téměř žádný tuk, a proto jsou skvělé jako součást zdravého životního stylu. Krevety jsou také bohaté na omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Obsahují vysoký podíl proteinů jód, vitamín B12 a další tělu prospěšné látky.

Krevety jsou již vařené. Nejprve je vyloupejte a poté je můžete dále upravovat. Balení obsahuje přibližne 20-30 kusů.

Krevety prošly hlubokým zamrazením a byly rozmrazeny za přísně kontrolovaných teplot a tento postup nelze zaměňovat s domácím rozmrazováním. Tyto procesy se používají i v tradičních rybářských zemích pro lepší dostupnost a zachování chuťových i vizuálních vlastností.

Použití

Krevety mají v gastronomii široké využití. Mohou se smažit, grilovat nebo dusit. Jsou výborné v kombinaci s bylinkami, citronem nebo ostřejším kořením jako je zázvor, chilli nebo kari. Chuťově ladí také s bílým vínem. Vyzkoušejte následující recept:

Nakrájejte česnek a opečte ho na pánvi s rozehřátým rostlinným olejem. Až česnek bude hnědnout, přidejte nakrájená rajčata, cuketu, papriku a koření podle chuti. Všechny ingredience dusíme několik minut. Následně přidáme očištěné krevety a vaříme několik minut. Servírujeme s rýží.

Distributor

Bidfood se objevil na trhu už roku 1990 v dánském zastoupení společnosti Nowaco, dnes vlastní několik závodů a značek. Firma se zabývá především distribucí mražených a chlazených potravin. Společnost dále vyvíjí a vyrábí potraviny s vlastními značkami. Firma má pod křídly hned několik vlastních značek jako jsou například Nowaco, Prima, Petron, Gurmet, Banquet, Drůbež Dýšina, Bagetier, Dobroty babičky Kláry, Coronet a také Meliko.

Skladování

Skladujte při teplotách 2-6 °C.

Adresa distributora

Bidfood Czech Republic, s. r. o.
V Růžovém údolí 553
Kralupy nad Vltavou 278 01

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 2 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Krevety (Penaeus vannamei)
Jedlá sůl
cukr
Konzervant
E330 - Kyselina citronováŠkodlivost 0 z 6
E223 - Disiřičitan sodnýŠkodlivost 5 z 6

Alergeny

Korýši
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.