Dýně Sweet dumpling 1 ks (cca 700g)

1 kg
Čerstvě sklizeno
 34,90 Kč 34,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Dužina této žíhané dýně Sweet dumpling je oranžová, šťavnatá, velmi sladká a má vynikající, lehce oříškovou chuť. Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Jedná se o produkt označený ochrannou známkou IPZ.

IPZ = integrovaná produkce zeleniny, tato zelenina je denně kontrolovaná, není zbytečně přihnojovaná a je vypěstována šetrným způsobem bez použití zbytečných chemikálií.

Použití

Tato dýně může sloužit jak pro dekorativní účely, tak i ke konzumaci. Výborná je především pečená.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Odbytové družstvo LITOZEL je v současnosti jedním ze tří největších schválených odbytových organizací producentů zeleniny v ČR. Družstvo tvoří schopní malí i velcí pěstitelé zdravé zeleniny. Na 80 % plochy se pěstuje zelenina v systému IPZ (Integrovaná produkce zeleniny).

Skladování

Skladujte při 10–15 °C na dobře větraném místě.