Pantene Pro-V Intensive Repair Šampon Na Oslabené Nebo Poškozené Vlasy

400 ml
109,90 Kč 274,75 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Šampon Pantene Pro-V Intensive Repair s pokrokovým složením Pantene Pro-V: naše účinná obnovující kolekce s vyživujícími mikrosložkami pomáhá uzamykat ve vlasech vlhkost a dává jim zdravý vzhled a lesk. Šampon Pantene Pro-V Intensive Repair bojuje proti příznakům poškození a vyživuje poškozené nebo suché vlasy. Vlasy jsou pak hladké a září zdravím. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci s balzámem na vlasy a pečujícími produkty Pantene Pro-V Intensive Repair.

Příprava a použití: Vmasírujte do mokrých vlasů a vytvořte pěnu. Opláchněte. Péče o vlasy s Pantene Pro-V ve třech krocích:
1 - Umyjte si vlasy šamponem Pantene Pro-V. 2 -Naneste na vlasy balzám Pantene Pro-V. 3 -Ošetřete vlasy pomocí masky Pantene Pro-V (není k dispozici u každé řady).

Bezpečnostní varování: Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Aqua
Sodium Laureth Sulfate Sodium Lauryl Sulfate Cocamidopropyl Betaine Glycol Distearate Sodium Citrate Sodium Xylenesulfonate Parfum Dimethiconol Dimethicone Citric Acid Sodium Benzoate Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride Sodium Chloride TEA-Dodecylbenzenesulfonate Tetrasodium EDTA Sodium Hydroxide Trisodium Ethylenediamine Disuccinate Trideceth-10 Panthenol Panthenyl Ethyl Ether Hexyl Cinnamal Hydroxycitronellal Magnesium Nitrate Methylchloroisothiazolinone Benzyl Alcohol Magnesium Chloride Methylisothiazolinone