Pantene Pro-V Intensive Repair Balzám Na Oslabené Nebo Poškozené Vlasy

200 ml
79,90 Kč 399,50 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Balzám na vlasy Pantene Pro-V Intensive Repair s pokrokovým složením Pantene Pro-V: naše účinná obnovující kolekce s vyživujícími mikrosložkami pomáhá ve vlasech uzamykat vlhkost a propůjčuje jim zdravý vzhled a lesk. Balzám na vlasy Pantene Pro-V Intensive Repair bojuje proti příznakům poškození a vyživuje poškozené nebo suché vlasy. Získáte hebké vlasy zářící zdravím. Nejlepších výsledků dosáhnete v kombinaci se šamponem a pečujícími produkty Pantene Pro-V Intensive Repair.

Příprava a použití: Nanášejte na celou délku vlasů, postupujte směrem ke kořínkům. Důkladně opláchněte. Péče o vlasy s Pantene Pro-V ve třech krocích:
1 - Umyjte si vlasy šamponem Pantene Pro-V. 2 -Naneste na vlasy balzám Pantene Pro-V. 3 -Ošetřete vlasy pomocí masky Pantene Pro-V (není k dispozici u každé řady).

Bezpečnostní varování: Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin, Stearyl Alcohol, Glutamic Acid, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Citric Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, Histidine, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Magnesium Nitrate, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, CI 19140, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinone, CI 17200