• Milí zákazníci, poptávka po naší službě se opět díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje nad naše aktuální kapacity. Moc nás to mrzí, ale abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, musíme omezit počet objednávek na osobu. To znamená, že aktuálně si můžete objednat pouze jednou denně. Současně rušíme i možnost doobjednávek. Dál soustředíme všechny naše síly na to, abychom ještě více navýšili kapacitu, a mohli tak zavážet všude, kde je nás teď potřeba. Moc děkujeme za trpělivost a shovívavost. Společně to zvládneme. Váš Rohlík.

Titbit Guacamole mix, balení

500 g
84,90 Kč 169,80 Kč/kg
Země původu: Španělsko, Holandsko,

Mix pro přípravu guacamole.

Guacamole je avokádový pokrm, který je znám především z mexické kuchyně, ale jeho obliba ve světe stále stoupá. Nyní jej můžete díky této směsi okusit i vy. 

Použití

Používá se jako pomazánka a jako přísada k dalším jídlům. Tradiční příprava spočívá v rozmačkání dužniny avokáda v hmoždíři a přidání mořské soli, rajčat, citrónové šťávy a čili.

Tip! Vyzkoušejte i tento netradiční recept na dietní guacamole se sýrem cottage.

Avokádo zbavíme slupky a pecky. Poté jeho dužinu vložíme do mísy a rozmačkáme. Přidáme sýr cottage, utřené stroužky česneku (množství cca 4 stroužky na dvě avokáda), limetkovou šťávu a 2 nakrájené jarní cibulky. Osolíme, opepříme a přisypeme chilli podle chuti. Vše důkladně promícháme a dochutíme ještě solí, pepřem či chilli.

Přejeme dobrou chuť.

Skladování

Skladujte v suchu.

Složení

Avokádo zralé zelené
Avokádo zralé černé
Koriandr
Stroužky česneku
Šalotka
Chilli cayene
Limetka
Cherry rajčátka