Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Titbit Mangostan twinpack

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Mangostan je považován za jedno z nejchutnějších druhů ovoce.

Dužina plodu je uvnitř bílá či narůžovělá, měkká a šťavnatá, na povrchu kluzká. Tvarem se podobá mandarince, rozdělená do 4–8 segmentů, s několika semeny, která lze po upražení konzumovat. Chuťově i texturou připomíná broskev s lehkým nádechem citrusů či hroznů a s velmi jemným, jakoby karamelovým či máslovým aroma. Mírně voní i po muškátech a růžích.

Použití

Nejčastěji se podává čerstvý, jako delikátní dezert. Vyrábí se z něj džusy, bývá konzervován i zmražen, dodává velmi zajímavé aroma sorbetům. Velmi efektní je podávaný chlazený v napůl odkrojené slupce.

Plodu odkrojte korunku a oloupejte silnou slupku.

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh.

Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Skladujte v chladu.

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika      

Složení

Mangostan