Gourmet

Gourmet Gold Paštika s tuňákem pro kočky

85 g
23,90 Kč 281,18 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

80+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Gourmet Gold vytvořil paštiky, lahodné receptury, které budou rozmazlovat mlsný jazýček vaší kočky novým chuťovým zážitkem. Jemné paštiky s hovězím, kuřetem, lososem a dalšími vynikajícími příchutěmi, pečlivě připravené tak, aby nabídly vaší kočce požitek z delikátní a jemné textury. 

Použití

Krmný návod: Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 konzervičkami denně, nejlépe ve dvou samostatných dávkách. Uvedené krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost.

Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako jsou potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo krmivo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Neotevřenou konzervu skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Složení

Maso a výrobky živočišného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho tuňák 4 %), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry

Výživové hodnoty
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A 900 Vit. D3 140 mg/kg: Síran železnatý monohydrát 31,6 Jodičnan vápenatý bezvodý 0,40 Síran měďnatý pentahydrát 3,5 Síran manganatý monohydrát 6,2 Síran zinečnatý monohydrát 51 Konzervanty Analytické složky: Vlhkost 77,5 % Protein 10,5 % Obsah tuku 7,0 % Obsah anorganických látek 3,2 % Hrubá vláknina 0,05 %