-8 %

Sanytol dezinfekční prací gel (1,65l)

17 praní
Trvale výhodná cena
219,90 Kč 12,94 Kč/praní239,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Mikroby přítomné uvnitř textilních vláken jsou původcem zápachu a mohou přenášet nemoci. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul dezinfekční prací prostředek, který eliminuje bakterie a mikroby již od teploty 20 °C. Jedinečné složení účinně vypere bílé i barevné prádlo a přináší příjemnou svěží vůni.

Odstraňuje 99,9%* bakterie, plísně, viry.

Použití

Ideální na spodní prádlo, dětské a kojenecké prádlo a bytový textil.

Dávkování v pračce: 1 uzávěr = 80 ml na 4-5kg prádla

  • Měkká voda/ Mírně špinavé 100 ml/ Velmi špinavé 140 ml
  • Střední voda/ Mírně špinavé 100 ml/ Velmi špinavé 160 ml
  • Tvrdá voda/ Mírně špinavé 140 ml/ Velmi špinavé 230 ml

Ruční praní pro 5 l vody:  Namočte prádlo do roztoku 50 ml pracího gelu a 5 l vody na 30 - 60 min. Následně důkladně vymáchejte.

O výrobci

Grupo AC MARCA je mezinárodní skupina se sídlem v Barceloně, s osmi dceřinými společnostmi a více než 700 zaměstnanci, která má zastoupeny své značky ve více než 50 zemích světa. Skupina byla založena v roce 1922 a svoji činnost zahájila výrobou barev pro domácí použití pod značkou IBERIA. Od té doby významně rozšířila své obchodní aktivity a ty nyní zahrnují vše od péče o domácnost přes osobní péči, lepidla a potřeby pro kutily až po pleťovou kosmetiku.

Portfolio značek se pyšní známými názvy jako Alex, Sanytol, Lactovit, Norit, Giorgi, Ecran a Ceys aj. Většina značek je lídrem trhu ve svých kategoriích. Skupina vlastní tři výrobní centra ve Španělsku a další tři ve Francii, v Mexiku a v České republice.

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC MARCA. Je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí

Upozornění

Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01 Český Brod
Česká republika

Složení

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky
<5% mýdlo, enzymy, optické zjasňovače, 3-jod-2-propinyl-butylkarbanát, benzisothiazolin, parfémy (geraniol, citronellol, linalool, coumarin)