Sanytol Tablety do myčky nádobí 40ks

40 ks
299,90 Kč 7,50 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Protože mnoho případů otravy jídlem má svůj původ v kuchyni, dezinfekce vašeho nádobí a vaší myčky je velice důležitá. 

Sanytol vyvinul první tablety do myčky 4 v 1: dezinfekční prostředek, čistící prostředek, sůl a prostředek proti usazování a korozi dodávající dokonalý lesk nádobí.

Zahubí 99,9 % mikrobů, virů a bakterií. Likviduje virus chřipky typu A (H1N1), E-coli, Salmonelu a Listerie. Dezinfikuje myčku a zbavuje ji nepříjemného zápachu. Odstraňuje mastnotu a dokonale vyčistí všechno špinavé nádobí, včetně toho hodně zašpiněného. Zabraňuje tvorbě usazenin vodního kamene ve filtru myčky. Neobsahuje fosfáty.

O výrobci

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Produkty pod značkou SANYTOL byly původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích. Dnes značka Sanytol nabízí inovativní řadu dezinfekční čistících prostředků bez chlóru a chce svým zákazníkům zajistit zdravější domov, což je hlavní hnací silou značky.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah dětí. 

Upozornění

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01  Český Brod

Složení

Složení: 15-30% belicí cinidla na bázi kyslíku, 5-15%
polykarboxyláty, <5% neiontové povrchově aktivní látky, < 5% fosfonáty. Parfémy. Enzymy (proteáza, amyláza). Biocidní přípravek (typ TP4): na míste vzniká kyselina peroctová 0,13g/L (1 tableta na jedno mytí).