Swissdent Biocare zubní pasta

50 ml
349,90 Kč 6 998,00 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

SWISSDENT Biocare snižuje citlivost zubů a vyhlazuje jejich povrch, který se pak méně zabarvuje. Hodí se po bělících procedurách a pro hypersenzitivní zuby.

Zubní pasta SWISSDENT BIOCARE:
- remineralizuje povrch zubů, - snižuje jejich citlivost, - vytváří na zubech hladký povrch, díky kterému se pak zuby méně zabarvují. Bělící pasta SWISSDENT BIOCARE se hodí při přecitlivělosti zubů, po ordinačním i domácím bělení zubů, ale i pro běžnou každodenní péči.

Unikátní složení pasty v sobě kombinuje: - extrakt z kořene plamatky, který snižuje tvorbu zubního plaku, - výtažky z rozmarýny, kvajávy, vrcholáku a granátovníku působí protizánětlivě a antioxidačně, - kyselinu hyaluronovou, jablečnou a citronovou s extraktem z pupečníku asijského*, které mají detoxikační účinek na měkké tkáně v ústech a zpomalují projevy stárnutí. * Pupečník asijský, neboli Gotu Cola, patří mezi nejvýznamnější léčivé rostliny a již po staletí je využívána v asijském léčitelství. Pochází z tropických oblastí Asie a je rozšířena v Číně, Indii, Srí Lance, Malajsii a na Jávě.