-28 %

Swissdent Biocare zubní pasta

50 ml
Trvale výhodná cena %
249,90 Kč 4 998,00 Kč/l349,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Swissdent Biocare snižuje citlivost zubů a vyhlazuje jejich povrch, který se pak méně zabarvuje. Hodí se po bělících procedurách a pro hypersenzitivní zuby. Remineralizuje povrch zubů, snižuje jejich citlivost, vytváří na zubech hladký povrch, díky kterému se pak zuby méně zabarvují. Hodí se při přecitlivělosti zubů, po ordinačním i domácím bělení zubů, ale i pro běžnou každodenní péči.

Unikátní složení pasty v sobě kombinuje extrakt z kořene plamatky, který snižuje tvorbu zubního plaku; výtažky z rozmarýny, kvajávy, vrcholáku a granátovníku působí protizánětlivě a antioxidačně; kyselinu hyaluronovou, jablečnou a citronovou s extraktem z pupečníku asijského (neboli Gotu Cola patří mezi nejvýznamnější léčivé rostliny a již po staletí je využívána v asijském léčitelství), které mají detoxikační účinek na měkké tkáně v ústech a zpomalují projevy stárnutí.

O výrobci

Swissdent je švýcarská společnost zabývající se vývojem produktů dentální kosmetiky. Firma působí na trhu od roku 2006 se sídlem v Curychu, byla založena doktorem zubní medicíny Václavem Velkoborským. Cílem společnosti je nabízet produkty dentální péče, které dokáží zesvětlit povrch zubu pomocí šetrných a přesto velmi účinných metod. Společnost používá kombinaci přírodních enzymů a mikronizované peroxidové složky, a snaží se nevyužívat silikáty s vysokou hodnotou abrazivity dentinu. Přípravky pečují o zuby jemně a efektivně. Swissdent v posledních letech určuje směr v dentální kosmetice, jak byste očekávali od luxusní značky prémiové zubní kosmetiky.

Skladování

Po otevření spotřebujte do 12 měsíců.

Výrobce

Swissdent Cosmetics AG
Rotbuchstrasse 2
8006 Curych