Rohlik.cz

Popis produktu

To nejlepší pro maminky a miminka. Jeden přípravek pro všechna důležitá období pro období plánování těhotenství pro období těhotenství pro období kojení Prefolin® je speciální 4složkovy komplex obsahující kyselinu listovou, vitamin C, vitamin E a jód, které jsou obzvláště důležité již v období před otěhotněním:

Kyselina listová je velmi důležitá pro všechny maminky. Má ochranný vliv na genetickou informaci, je nezbytná pro zdravý vývoj plodu a chrání miminko před škodlivými vlivy. Pokud budete užívat dostatečné množství kyseliny listové jako součást zdravé výživy již před otěhotněním, můžete napomoci normálnímu vývoji míchy Vašeho miminka. Vitamin C podporuje odolnost organismu, patří mezi antioxidanty, chrání tělo před volnými radikály, podílí se na výstavbě pojivové tkáně a zlepšuje příjem železa. Vitamin E je silným antioxidantem, který chrání organismus Váš i Vašeho miminka před nežádoucími vlivy a působí ve vzájemné součinnosti s vitaminem C. Jód je součástí hormonu štítné žlázy. Tyto hormony jsou nezbytné pro procesy látkové výměny, a tudíž se tělo bez dostatečného přísunu jódu neobejde. Jeho dostatečný přísun je důležitý pro procesy růstu a zrání v době tělesného a duševního vývoje Vašeho miminka, a to již v raném stadiu těhotenství, kdy je zodpovědný zejména za správný růst a vývoj. Tablety s optimální kombinaci 23 vitaminů a minerálů, jejichž součástí je tzv. Prefolin® – speciální 4složkový komplex s obsahem kyseliny listové v přirozené formě (800 μg kyseliny listové, 120 mg vitaminu C, 23,5 mg vitaminu E, 200 μg jodu)

Bez barviv, bez konzervačních látek a bez cukru.

GS Mamavit Prefolin®+DHA obsahuje DHA (dokosahexaenovou kyselinu) a EPA (eikosapentaenovou kyselinu) ze skupiny omega-3 nenasycených mastných kyselin (označované též PUFA omega-3 nebo vitamín F).

DHA kapsle (220 mg DHA) jsou díky speciální technologii DHA MMV Technology® bez nepříjemného zápachu a pachuti typických pro rybí tuk, příjemné i pro senzitivní těhotenské vnímání.

Doplněk stravy. Uložte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

SKLADOVÁNÍ: Uchovávat v suchu, chránit před světlem a přímým slunečním zářením VÝROBCE: Green-Swan Pharmaceuticals CR, a. s., Pod Višňovkou 27, 140 00 Praha 4-Krč, Česká republika

Složení

Výživová složka V 1 tabletě / kapsli Složení tablet: Prefolin®: Kyselina listová 800 μg 400 % RVH Vitamin C 120 mg 150% RVH Vitamin E 23,5 mg 196% RVH Jód 200 μg 133% RVH Beta-karoten 1 mg ** Vitamin B1 1,6 mg 145% RVH Vitamin B2 1,8 mg 128% RVH Vitamin B6 2,5 mg 178% RVH Vitamin B12 3,5 μg 140% RVH Vitamin D3 5 μg 100% RVH Biotin 150 μg 300% RVH Niacin 20 mg 125% RVH Kyselina pantothenová 6 mg 100% RVH Vápník 162 mg 20% RVH Fosfor 126 mg 18% RVH Železo 20 mg 143% RVH Zinek 10 mg 100% RVH Hořčík 150 mg 40% RVH Mangan 2 mg 100% RVH Měď 2 mg 200% RVH Chrom 25 μg 62% RVH Molybden 25 μg 50% RVH Selen 50 μg 91% RVH Složení kapslí: DHA 220 mg * EPA 30 mg

  • % RVH – referenční výživová hodnota denního příjmu u dospělých

** RVH nebyla stanovena Jak GS Mamavit Prefolin® + DHA užívat? GS Mamavit Prefolin® + DHA má dvojí schéma dávkování: V období před otěhotněním: V období před otěhotněním ještě nejsou nároky těla výrazně vyšší, ale každá budoucí maminka se snaží dát své tělo do optimální formy, dbá na pohyb a životosprávu. Doplňující zdroj v podobě přípravku GS Mamavit Prefolin® + DHA je tedy velmi dobrou volbou. Užívejte střídavě 1 kapsli a 1 tabletu obden vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. V období těhotenství a kojení: Tělo každé maminky prochází během těhotenství a kojení zatěžkávací zkouškou. Proto je dobré podporovat organismus v podobě přípravku, jako je GS Mamavit Prefolin® + DHA, který byl vyvinut přímo na míru maminkám a zaručuje jejich organismu kompletní a vyvážené dodání všech potřebných složek. Užívejte 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli vždy po jídle nebo během hlavního jídla a zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky. Tip: Užívejte GS Mamavit Prefolin® + DHA v pravidelnou denní dobu (např. v době oběda). Budete si jistá, že jste svůj vitamin užila. Doporučené dávkování: V období plánování těhotenství: střídavě 1 tabletu a 1 kapsli obden, V období těhotenství a kojení: 1× denně 1 tabletu a 1 kapsli Upozornění: Užívá se vždy po jídle nebo během jídla a zapíjí se dostatečným množstvím tekutiny. Není určeno pro děti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Doporučení: Neužívejte souběžně další vitaminové přípravky. Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Výrobek je bez cukru, bez laktózy a bez lepku.

Váš košík je prázdný.

Jak účtujeme zboží na váhu?

Cena zboží s poznámkou „cca“ je pouze orientační. Zaplatíte za skutečnou hmotnost zboží.

Pokud platíte kartou, případný rozdíl vám bude po doručení nákupu vrácen zpět na účet.

Pokud platíte hotově, kurýr vám sdělí výslednou cenu.

Ale nebojte, žádný velký rozptyl okolo přibližné hmotnosti neobdržíte.

Pokračovat v nákupu

×