Postupně uvolňujeme doručovací sloty nejvěrnějším zákazníkům, kteří od nás dostali Premium účet na týden zdarma. Ostatní zákazníci si mohou objednat na další dny, případně počkat na uvolnění slotů, pokud je naši věrní zákazníci nevyužijí. Nákup si také můžete vyzvednout v den objednání zdarma u nás ve skladu na Praze 6.

Dettol Power & Fresh je tekutý antibakteriální přípravek ve spreji na různé povrchy.

Udělejte více pro hygienicky čistou domácnost a používejte antibakteriální víceúčelový sprej Dettol Power & Fresh, který čistí a dezinfikuje plochy ve vaší domácnosti. Tento přípravek má trojitou čisticí sílu (mastnota, připálené potraviny a nečistoty v koupelnách) a je určen pro každodenní silné znečištění. Zároveň ničí 99,9 % bakterií a virů. Navíc zachová ve vaší domácnosti svěží vůni.
 


Použití

Vhodné pro kuchyňské plochy, odkapávače, sprchové zástěny, sporáky, odpadkové koše, vany a kohoutky, umyvadla, podlahy, WC sedátka.

Návod k použití: Otočte trysku do polohy „ON“. Láhev držte ve svislé poloze a stříkejte ze vzdálenosti 20-25 cm. Nechte působit po dobu 5 minut, potom dočista otřete a opláchněte. Přípravek vždy vyzkoušejte 5 minut před použitím na malém nenápadném místě.

Skladování

Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

Upozornění

Není vhodné pro porézní plochy jako je mramor, dřevo, natřené povrchy, smaltované/kovové plochy nebo pozlacené doplňky. Pro plochy, které přicházejí do kontaktu s potravinami, používejte pouze na tvrdé neporézní plochy a po použití důkladně opláchněte vodou.

Nenechávejte dlouho působit na plasty. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Reckitt Benckiser spol. s r.o.
Vinohradská 2828/151
13000 Praha, Žižkov

Složení

Účinná látka: alkyl(C12-C16) benzyldimethylamonium-chloridy 0,109 g/100 g
Dále obsahuje méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, parfém, hexyl cinnamal