Ceresit Re-New Obnovovač silikonu bílý 100ml

129,90 Kč 129,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Jednoduché jako použití zvýrazňovače, profesionální provedení jako od mistra!

Potřebujete obnovit spáry v koupelně? Jsou plesnivé, zažloutlé nebo popraskané...? RE-NEW - obnovovač silikonu obnoví původní silikon pouze v jednom kroku: není potřeba odstranit původní silikon, stačí na něj aplikovat nový RE-NEW silikon.

- Jednoduchá aplikace
- Odolává plísním: obsahuje fungicidy pro dlouhotrvající ochranu - Perfektní přilnavost na původní silikon - Bez zápachu - Vhodný i na pokrytí barevných silikonů (aplikujte v hloubce vrstvy ≥ 1 mm)

Příprava a použití

TIPY & TRIKY pro perfektní výsledek Před použitím RE-NEW - obnovovače silikonu důkladně očistěte povrch. Pokud je třeba, původní silikon nejdříve ošetřete prostředkem proti plísním. Před použitím přípravek důkladně protřepejte.

Nanášejte RE-NEW na původní silikon s využitím aplikátoru pod stále stejným úhlem. Díky aplikátoru se nanášený silikon současně vyhlazuje. Pro dokonalý výsledek přejeďte spáru ještě jednou aplikátorem bez vytlačení silikonu.

Po použití očistěte aplikátor papírovým ubrouskem a uzavřete.

- Vyvarujte se kontaktu s vodou po dobu 6 hodin a předejděte kontaktu s čisticími prostředky po dobu 24 hodin po aplikaci. - Vhodná aplikace: Pokud vytlačíte příliš mnoho silikonu, mačkejte lahvičku méně. - Opravitelný: Pokud výsledek není uspokojivý, jednoduše silikon odstraňte papírovým kapesníkem a aplikujte jej znovu. - Snadné čištění: Pro umytí rukou a okolních ploch stačí použít jen vodu.

Spotřeba: Jedno balení je použitelné na 5-7 m.

Skladování

- Po otevření spotřebujte produkt do 1 měsíce.

Bezpečnostní varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.

Mezní hodnoty EU pro maximální obsah těkavých organických látek pro tento produkt (kat A/i): 140 g/l. Tento produkt obsahuje max. 30 g/l. Obsahuje konzervant: thiabendazol. Kód druhu odpadu: 080409.