• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem kurýrů, a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje, a to v následujících oblastech: Benešovsko, Plzeňsko a Příbramsko. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout, a usilovně pracujeme na nápravě.

Pilot Super Grip černá mikrotužka, šířka 0,5mm

1 ks
54,90 Kč 54,90 Kč/ks
Země původu: Japonsko,

Kvalitní mikrotužka je nezbytná pro všechny, kteří rýsují nebo jim nevyhovuje klasická grafitová tužka. Super Grip 0,5 mm je mechanická tužka se zasouvatelným a posuvným kovovým pouzdrem pro úplné využití tuhy - i když se zlomí. Její úchopová zóna byla navržena tak, aby držení bylo pohodlné. Mikrotužka navíc obsahuje integrovanou gumu, která je chráněna čirým plastovým víčkem.

Výhody produktu

  • Výrobek s vyměnitelnou náplní je hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí.
  • Ergonomicky tvarovaná gumová úchopová zóna pro lepší kontrolu držení a vysoký komfort psaní!
  • Vysoce odolné tuhy odolávají lámání.

Použití

Mikrotužky jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti, na pracovišti nebo ve škole. 

O výrobci

První pera od společnosti Pilot Corporation byla vyrobena v Japonsku roku 1918. Ryosuke Namiki, strojní inženýr a profesor na Tokyo Merchant Marine Collage, byl zaujatý vynálezem plnicích per kvůli jejich nepřerušovanému toku inkoustu, avšak byl přesvědčen i o jejich nedokonalostech. Proto využil svých dovedností v průmyslovém inženýrství a vytvořil vysoce kvalitní prototyp, který se prodává až dodnes pod značkou Pilot. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Pilot Corporation
Kyobashi 2-Chome
Chuo-ku
Tokyo 104-8304
Japonsko