Pilot

Pilot FriXion F, černá náhradní náplň do rolleru, šířka 0,5 mm

3 ks
 124,90 Kč 41,63 Kč/ks
Země původu: Japonsko,

Sada tří černých náplní s tenkou šířkou hrotu pro gumovací pera Pilot FriXion Ball F, FriXion Slim a FriXion Clicker 05. Díky novému patentovanému termosenzitivnímu inkoustu přináší PILOT revoluční psaní. Výrobek s vyměnitelnou náplní je navíc hospodárnější a ohleduplnější k životnímu prostředí. 

Použití

Gumovací pera jsou ideální pro každodenní použití v domácnosti, na pracovišti nebo ve škole. 

O výrobci

První pera od společnosti Pilot Corporation byla vyrobena v Japonsku roku 1918. Ryosuke Namiki, strojní inženýr a profesor na Tokyo Merchant Marine Collage, byl zaujatý vynálezem plnicích per kvůli jejich nepřerušovanému toku inkoustu, avšak byl přesvědčen i o jejich nedokonalostech. Proto využil svých dovedností v průmyslovém inženýrství a vytvořil vysoce kvalitní prototyp, který se prodává až dodnes pod značkou Pilot. 

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Nepoužívejte k podepisování oficiálních dokumentů, u právních dokumentů, při zkouškách nebo při práci s jinými dokumenty, jejichž obsah musí mít trvalý charakter.

Výrobce

Pilot Corporation
Kyobashi 2-Chome
Chuo-ku
Tokyo 104-8304
Japonsko