-16 %

Lenor Sensitive aviváž (1,9l)

63 praní
Akce do 16. 12.
99,90 Kč 1,59 Kč/praní119,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

S Lenorem můžete své pokožce dopřát hebkost a hýčkání. Aviváž Lenor softener Sensitive pečuje o pokožku vaši i celé vaší rodiny. Aviváž softener Sensitive vás svou vůní bílých květin zahalí do konejšivého pocitu hebkosti. Naše kolekce Lenor Sensitive se ideálně hodí na dětskou a citlivou pokožku. Je hypoalergenní a akreditovaná organizací Skin Health Alliance (Aliance pro zdraví pokožky).

Vlastnosti a výhody:
- Organizací Skin Health Alliance (Aliance pro zdraví pokožky) dermatologicky testovaný a akreditovaný jako hypoalergenní - Jemné, nevtíravé a lehké vůně pro citlivou pokožku - Snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj - Oblečení je pak hebké a příjemné na dotek - Aviváž s dotekem vůně bílých květin - Ověřená esenciální hebkost a svěžest

Varování: Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost materiálů. Použitím většího než doporučeného množství může být tento efekt ještě větší. Tento výrobek nepoužívejte na: 1) dětské noční prádlo nebo oděvy označené jako ohnivzdorné, protože výrobek může jejich ohnivzdornost snížit 2) oblečení vyrobené z materiálů s delším vlasem (jako flauš, velur, žinylka a froté) Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Benzisothiazolinone, Perfumes, 5-15% Cationic Surfactants