Jacobs Crema Gold instantní káva

200 g
 229,90 Kč 1 149,50 Kč/kg
Země původu: Dánsko,

Rozpustná káva Jacobs Crema Gold s jemnou, vyrovnanou chutí s nádechem kyselejších tónů a opravdu bohatou pěnou.

Vyzkoušejte kávu Jacobs Crema Gold, která vás okouzlí jemnou, vyrovnanou chutí s nádechem kyselejších tónů a opravdu bohatou pěnou pro vaši odpolední pohodu.

Dopřejte si díky speciální metodě sprejování jedinečné aroma kávy Jacobs tak, jak o tom snil před více než 100 lety kávový mistr Johann Jacobs, a udělejte díky němu první krok na cestě za vašimi sny.   

  • Intenzita kávy: 3/5

Definice intenzity kávy je určena společností Jacobs Douwe Egberts. Intenzitu kávy hodnotí stupnicí bodů, neboli ohodnocení plnosti kávy. (Plnost odpovídá pocitu, který káva zanechá na jazyku).

Plnost je považována za žádoucí kvalitu a má více co do činění s pocitem kávy v ústech. Káva s větší plností je silnější, intenzivnější kvality.

Použití

Do šálku nasypte 1–2 lžičky rozpustné kávy (1,7g), zalijte 200ml horké vody (85 °C) a zamíchejte.   

O výrobci

JACOBS DOUWE EGBERTS (JDE) - Již více než 265 let se společnost inspiruje vírou, jak  úžasné je to, co se může stát nad šálkem kávy. Portfolio kávy a čaje je dnes k dispozici ve více než 140 zemích po celém světě prostřednictvím ikonických značek: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'Or, Douwe Egberts, Super, Kenco, Pilao & Gevalia.

Skladování

Po použití pečlivě uzavřete. Uchovejte v suchu. Chraňte před teplem a světlem.

Výrobce

JACOBS DOUWE EGBERTS
Oosterdoksstraat 80  
1011 DK Amsterdam    
The Netherlands