Clearblue Těhotenský test Plus 1ks

149,90 Kč 149,90 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Těhotenský test Clearblue Plus byl vytvořen tak, aby jeho použití bylo co nejsnazší, s přesností odpovídající standardům značky Clearblue – a s výsledky za pouhou 1 minutu.* Jeho revoluční design je výsledkem rozsáhlého výzkumu u žen, a dokonce v roce 2012 vyhrál cenu Red Dot Design.
Přesnost vyšší než 99 % Přesnost vyšší než 99 % Po dni očekávané menstruace. Ergonomický tvar Ergonomický tvar Snadno se s ním manipuluje a je hygieničtější díky delší a zakřivené rukojeti. O 50 % širší indikátor O 50 % širší indikátor Širší indikátor správného použití zjednodušuje odběr vzorku a mění barvu z bílé na růžovou, abyste věděla, že odběr vzorku proběhl správně. Test lze použít už 5 dnů před očekávanou menstruací Test lze použít už 5 dnů před očekávanou menstruací Test je tak citlivý, že jej lze provést již 5 dnů před vynechanou menstruací.** Jasné výsledky plus (+), nebo mínus (−) Jasné výsledky plus (+), nebo mínus (–) Srozumitelné výsledky plus (+), nebo mínus (–) už za pouhou 1 minutu.*

* Výsledek „Jste těhotná“ se může objevit již po 1 minutě, když se testuje ode dne vynechané menstruace. Pro potvrzení negativního výsledku počkejte 3 minuty. ** Test lze použít 5 dnů před vynechanou menstruací (což je 4 dny před očekávanou menstruací). Při laboratorním testování bylo 98 % pozitivních výsledků zjištěno den před očekávanou menstruací, 97 % bylo zjištěno 2 dny před, 88 % bylo zjištěno 3 dny před a 56 % bylo zjištěno 4 dny před očekávanou menstruací. Pokud test provádíte ve fázi před očekávanou menstruací a obdržíte výsledek „Nejste těhotná“, je možné, že hladina těhotenského hormonu není ještě dostatečně vysoká, aby mohla být zjištěna. Zopakujte test znovu v den očekávané menstruace.