Navařeno

Navařeno Arašídový krém crunchy

380 g
134,90 Kč 355,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

50+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Argentina,
Víte, že...
Vyhlašujeme konec plýtvání!

Plýtvání není naše parketa! Proto vám 100% nezávadné produkty, kterým za pár dní končí expirace, nabízíme za zlomek ceny.

Jemně křupavý krém s kousky z nasucho pražených argentinských arašídů.

Hrubě namletá jednodruhová másla Navařeno obsahují pouze kvalitní arašídy a žádné další příměsi navíc. Ani při skladování v lednici ořechová másla neztuhnou a zachovají si jedinečnou chuť.

Zpracováno a baleno v České republice.

Příběh NAVAŘENO

Za vynikající chutí a kvalitou jídel značky NAVAŘENO stojí šéfkuchař Richard Fuchs, který má zkušenosti z několika michelinských restaurací a gastronomii na vysoké úrovni se věnuje již více než 25 let. Je členem sdružení Slow Food Prague, jehož cílem je propagace kvalitního jídla připraveného z lokálních surovin. Richard Fuchs je nadšeným zastáncem přípravy jídla z poctivých surovin a toto své nadšení odráží v produktech celé řady NAVAŘENO. Vychutnejte si jídla připravená opravdovým šéfkuchařem!

Z čeho to vaří

Suroviny, ze kterých připravují výrobky jsou vždy čerstvé a pokud je to možné, jsou nakoupeny od lokálních producentů. Ve složení produktů Navařeno najdete suroviny, které jsou označovány jako superpotraviny (quinoa, goji a spousta dalších). Na druhou stranu používají také to, z čeho vařili už naši předkové – potraviny, které jsou prověřené lety a ví se o nich, že mají skvělé nutriční hodnoty (například špalda, kamut a další).

Používají-li sušené ovoce, můžete se spolehnout, že v něm není přidaný cukr ani jakékoliv jiné škodlivé cukry. Sladí zásadně tak, aby nezanikla přirozená chuť ostatních surovin, používají k tomu moderní přírodní sladidla (javorový, agávový nebo datlový sirup).

Použití

Krém můžete konzumovat samotný, nebo jím můžete pomazat kousky ovoce a pečiva. Výborný je také na palačinkách či lívancích, kdy krém doplníte šlehačkou a čerstvým ovocem. Přidat ho můžete také do ovesných kaší nebo smoothie. 

Olejovitá vrstva na povrchu je přirozený jev, v chladu tuhne. Před konzumací promíchejte.

O výrobci

Sklizeno je mladá společnost, která dbá na zdravý životní styl již od roku 2013. Cílem Sklizeno je nabízet svým zákazníkům výrobky, které odpovídají zdravému životnímu stylu. Produkty jsou vyrobeny podle tradičních postupů z kvalitních surovin a bez náhražek. Firma dále nabízí maso, koření, nápoje anebo zdravé snídaně ve formě müsli.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě. Trvanlivost 6 měsíců od data výroby. Po otevření skladujte v lednici a spotřebujte do měsíce.

Výrobce

Sklizeno
Březina 103
666 01 Březina
Český republika

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 157 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Arašídy100 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota2457 kJ/587 kCal
Tuky49.7 g
z toho nasycené mastné kyseliny7.7 g
Sacharidy21.3 g
z toho cukry4.9 g
Bílkoviny24.4 g
Sůl0.1 g
Vláknina8.4 g

Alergeny

Podzemnice olejná
Může obsahovat stopy:
Mléko
Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.