Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Weleda BIO čaj pro miminko 20 nálevových sáčků á 1,5g 30g

Weleda BIO čaj pro miminko 20 nálevových sáčků á 1,5g

Weleda BIO čaj pro miminko 20 nálevových sáčků á 1,5g

30g
129,00 Kč (4 300,00 Kč/kg)
Popis produktu

Kojenecký čaj Jemná a lahodná čajová směs vyvinutá za pomoci porodních asistentů a lékárníků. Obsahuje pouze pečlivě vybrané organické složky: fenykl, anýz, kmín a heřmánek ve 100% BIO kvalitě. Tento čaj díky své teplotě a ingrediencím vytvoří Vám a Vašemu dítěti společné chvíle plné pohody. Děti znají sladkou příchuť díky mateřskému mléku a umělému mléku a této chuti se jim v našem čaje dostane díky fenyklu a anýzu. Bez cukru či jiných sladidel. Jak všechny ingredience, tak čaj samotný důkladně testujeme na přítomnost škodlivých látek. Porcovaný, 30 g: 20 nálevových sáčků á 1,5 g.

VÝROBCE: WELEDA, spol. s r.o., Lidická 28/336, 150 00 Praha 7

Složení

Fenykl* (35%), kmín*, anýz*, heřmánek* (18%). *organicky pěstované

Použití: Vařící vodou (200ml) zalejte jeden čajový sáček. Nechte 5 minut louhovat. Čaj neslaďte a vždy připravujte čerstvý nálev. Další doporučení: Sami držte lahev, dlouhodobé sání můžu způsobit kažení zubů. BIO Čaj pro miminko doporučujeme podávat dětem, které jsou již 3× denně přikrmovány. V případě potřeby možno podávat od narození (po konzultaci s porodním asistentem či pediatrem).

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK