• Vážení zákazníci, v současné době se potýkáme s technickými problémy u našich Rohlík pointů, v tuto chvíli si tak do některých z nich nelze objednat váš nákup.
    Zobrazit více
  • Vážení zákazníci, velice se omlouváme. Bohužel se potýkáme s nedostatkem skladových kapacit, proto se na nás nemůžete spolehnout tak, jak jste zvyklí. 
    Zobrazit více

Jablka červená, balení

2 kg
64,90 Kč 32,45 Kč/kg
Země původu: Česká republika, Holandsko,

Sladká červená jablka, balená po 2 kg v plastové tašce nebo papírovém kartonu. Tato jablka jsou určena zejména k pečení a vaření.

Tato jablka jsou menší velikosti. Může se stát, že bude na jablku lehčí otlak, který bohužel někdy vzniká při balení. Na chuť tyto lehké otlaky však vliv nemají. 

Během sezóny se druhy jablek mění. Přesná odrůda je vždy uvedena na etiketě produktu.

Použití

Jablka se konzumují především čerstvá. Výborná jsou jako odpolední zdravá svačinka. Hodí se např. do moučníků, koláčů, marmelád či džemů. Jablečná kaše či pyré je velmi oblíbené u malých dětí. Jablka jsou také vynikajícím doplňkem např. při přípravě drůbeže.

Nechte se inspirovat recepty od Romana Vaňka! Jablka můžete využít například v receptu na salát z jablka, květáku a modrého sýračokoládová buchta s jablky krevetový koktejl s jablky a limetouvepřové kotlety s jablky a brusinkami nebo okurkový salát s jablky a jogurtem.

Skladování

Skladujte v chladu a temnu. Nebo v chladničce při teplotě 8–12 °C.

Složení

Jablka červená
Odrůda Royal Gala
I. jakost
Kalibr 60+