Ovocňák mošt Jablko - Hruška

250 ml
29,90 Kč 119,60 Kč/l
Země původu: Česká republika,

100% ovocná šťáva - mošt
100% ovocná šťáva, za studena lisovaná z českého ovoce! Ošetřeno pouze pasterací, bez jakékoliv chemie, přidaného cukru či konzervantů. Revolučí obal s uzávěrem a picí membránou, která zabraňuje samovolnému rozlití

SKLADOVÁNÍ:    0-25°C

VÝROBCE:    TOKO AGRI a.s. 687 32 Rudice 36
 

 

Proč děláte to, co děláte

Protože si myslím, že šizených potravin už bylo za 20 let dost. Od počátku věků se nepoctivým řezníkům krátili končetiny, nebo se házeli do šatlavy. Dnes se toto schovává za "regionální rozdíly v chutích klientů" a obchodní politiku zahraničních řetězců, které nikdo neumí zkrotit. Přitom ještě před 20 lety jsme měli 6x větší produkci, než byla naše spotřeba a dnes jsme sotva na 25%! Dělat kvalitu není těžké, těžké je si ji obhájit a vysvětlit klientovi, proč by si ji měl koupit. Naštěstí i zdraví se už dnes čím dál více promítá do peněz a lidé začínají uvažovat na příčinnou určitých potíží, která často souvisí s tím co konzumujeme. 6 let rosteme a 6 let se nám potvrzuje, že náš postoj je správný. A proto děláme, co děláme.

Proč jsou vaše produkty výjimečné, co děláte jinak?

My děláme mošty a pyré tak, jako si ho lidé vždy dělali doma. Díky novým technologií a balením umím dnes "po domácku" vyrobenou kvalitní potravinu dostat ke klientovi a vůbec nemusíme používat chemii, aroma, cukr nebo konzervanty. Prostě to co v okolí 100km kolem nás vyroste, my přivezme, přebereme a z čerstva okamžitě zpracujeme. Zákazník tak dostává kvalitní produkt, ve spotřebitelsky pohodlném balení, maximální kvalitě a čerstvosti. Potravinu, která vyrostla v jeho přirozením prostředí a jeho tělo je tak na ni zcela připraveno. Nemusí se bát alergie, chemie, pesticidů, a dostane hromadu vitamínů aniž by musel vyhledávat nějaké exotické ovoce.

Co vám Rohlík přináší?

Je výborným prostředníkem mezi naší menší výrobou a koncovým spotřebitelem. Bez zbytečných nákladů na listování a různé bonusy, má zájem prodávat kvalitní produkty a umí je rychle a efektivně doručit.

 

 

Složení

Jablečná šťáva50 %
Hrušková šťáva50 %

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota182 kJ/43 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy9.9 g
z toho cukry9.32 g
Bílkoviny0.81 g
Sůl0.05 g
Vláknina0.1 g