Výhodná cena

Birell Nealkoholické světlé pivo

330 ml
Ve vratném obalu
Nabídka do 11. 6.
 14,90 Kč 
45,15 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Světlé nealkoholické pivo.

Upozorňujeme, že uváděná cena je bez vratné zálohy, která činí 3 Kč.

  • Hořkost: 29 IBU
  • Obsah alkoholu: 0,49 % obj.

Použití

Určeno k přímé konzumaci. Podávejte chlazené.

O výrobci

Plzeňský Prazdroj, a. s. je česká společnost, která vyrábí plzeňský ležák, na který jsou Češi právem pyšní. Značky Plzeňského Prazdroje patří k národnímu dědictví, jsou součástí české kultury i každodenního života Čechů. Piva a ostatní nápoje jsou vařené podle původních receptur a stejně jako předkové, pečují v Plzeňském Prazdroji o jejich nejvyšší kvalitu. Firemním cílem je milovníkům piva v Česku i po celém světě přinášet skrze nápoje značek Plzeňského Prazdroje radost a potěšení.

Birell Světlý vaří již 30 let, který se stal postupně nejoblíbenějším a nejprodávanějším nealkoholickým pivem na českém trhu. Ale protože se chtěli ještě více přiblížit chuti skutečného světlého piva, rozhodli se, že vylepší jeho recepturu. Nový Birell Světlý má plnější chuť díky zvýšenému podílu karamelového sladu, používají více chmelových odrůd a byl upraven i postup samotného chmelení. Opravdoví pivní znalci jistě ocení, že nyní je používáno rmutování namísto infuze. Chuť vylepšeného Birellu Světlý je tak ještě bohatší a plnější.

Všechna vylepšení měla jediný cíl: uvařit nealkoholické pivo, které oslní i ty nejzkušenější pivaře.

 

Skladování

Uchovávejte při teplotě 5–15 °C. Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.

Výrobce

Plzeňský Prazdroj, a.s. 
U Prazdroje 7
301 00 Plzeň 3
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 109 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.