Flapjack čoko - mandle

50 g
 24,90 Kč 498,00 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Ovesná tyčinka s názvem Flapjack působí sice nenápadně, ale nenápadnou rozhodně není. Tyčinka neobsahuje zbytečná éčka, aromata, ani barviva, takže určitě osloví široké spektrum konzumentů. Není přeslazená, výborně zasytí, nerozpadá se. Zhruba 40% tyčinky tvoří ovesné vločky, které jsou zdrojem kvalitní energie. Abychom mohli cereálie považovat za dobrý zdroj vlákniny, měly by obsahovat alespoň 10% její doporučené denní dávky. Tyto parametry většinou splňují pouze výrobky, jejichž hlavní složkou jsou ovesné vločky.

Použití

Ovesná tyčinka Flapjack s čokoládou a praženými mandlemi představuje naprosto dokonalé spojení ovesných vloček, čokolády a mandlí. Je vhodná jako svačina v průběhu dne, je výborným přírodním zdrojem energie.
Není určena pro děti do 3 let.

O výrobci

Jméno RUPA není v historii českého cukrovinkářského průmyslu neznámé. Někteří pamětníci si jistě i dnes vzpomenou na předválečnou továrnu na cukrovinky Rupa, kterou založil roku 1914 Rudolf Pachl. Ve své době byla jeho modřanská továrna největší a nejvýznamnější firmou v oboru a po znárodnění a přejmenování na Národní podnik Čokoládovny Orion dále fungovala. V roce 1996 dostal dnešní majoritní vlastník novodobé Rupy Ing. Jan Štěpánek nápad na vzkříšení kdysi slavné značky. Oslovil potomky Rudolfa Pachla a protože ti neměli proti obnovení značky námitky, založil s pěti společníky společnost RUPA, spol. s r. o. V roce 1997 RUPA představila na veletrhu Salima v Brně řadu müsli tyčinek Fly a nugátových tyčinek Rupa. Protože se jednalo o originální výrobky s kvalitním složením a s příchutěmi, které dosud na českém trhu nebyly obvyklé, tyčinky se rychle na trhu zabydlely a začaly se objevovat i první poptávky ze zahraničí. RUPA, jako jedna z mála tuzemských výrobců, vsadila na pravidelnou prezentaci na zahraničních veletrzích.

Skladování

Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.

Výrobce

RUPA, spol. s r. o.
Poslední 215/8
102 00 Praha
Česká republika