Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Kuře bez drobů (dodavatel Vodňanské kuře)

cca 1,33 kg
Bez éček
cca 113,00 Kč 84,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Vodňanské kuře je zárukou českého původu, kvality a čerstvosti. České uzavřené chovy, vlastní krmné směsi, dosledovatelný původ, rychlé a kvalitní zpracování.
Kuřecí maso je díky svým nutričním hodnotám velice oblíbené. O všem hovoří i průměrná roční spotřeba drůbežího masa, která je okolo 24 kg na osobu za rok. Bílé maso je zdrojem vitamínů, proteinů, minerálů a bílkovin, neobsahuje velké množství tuku, je lehce stravitelné a doporučované v rámci redukčních diet či diabetu, stejně tak jako v oblasti sportu, kdy je jednou z důležitých složek výživy.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 3 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Kuře bez drobů (dodavatel Vodňanské kuře)