-37 %

Woolite Extra White protection (4,5l)

75 praní
Trvale výhodná cena %
219,90 Kč 2,93 Kč/praní349,90 Kč
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Tekutý prací prostředek na bílé prádlo. Čistí a chrání Vaše oblečení proti šednutí a vyblednutí. Pomáhá udržovat Vaše oblečení déle jako nové a stále zářivé.
Jeho jedinečné složení: 1 Obsahuje bílý ustalovač - chrání Vaše oblečení před šednutím po celou dobu. 2 Zachycuje špínu - pomáhá zabránit udržení znovu nanesené špíny. 3 Neobsahuje žádné agresivní složky - bezpečně vyčistí bez poškození vláken a udrží jejich sílu.

Příprava a použití: Pro návod k použití viz obal. Při praní vždy postupujte dle instrukcí na Vašem oblečení, obzvláště dodržujte doporučené teploty. Nové oblečení vyperte poprvé samostatně. Při praní v pračce dávkujte do přihrádky pro hlavní praní nebo bubnu pračky.

Bezpečnostní varování: Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Složení

< 5 %: neiontové povrchově aktivní látky
Mýdla Optický zjasňovač Benzisothiazolinon Methylisothiazolinon Parfém Hexylcinnamal Butylfenyl methylpropional Citronellol Linalool 5 % - 15 %: aniontové povrchově aktivní látky