• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Orient Gourmet Udong pšeničné nudle

200 g
 43,90 Kč 219,50 Kč/kg
Země původu: Jižní Korea,

Udong pšeničné nudle - vakuově balené.

Korejské nudle jsou důležitou součástí korejské kuchyně. V Severní i Jižní Koreji jsou nudle důležitou součástí jídelníčku, stejně jako v kuchyni japonské nebo čínské. Pšeničné nudle jsou speciální pokrm, podávaný na oslavách.

Použití

Udong pšeničné nudle jsou předvařené a proto jejich příprava je velice rychlá. Můžete je použít na klasiku asijské kuchyně - smažené nudle s kuřecím masem: ve woku nebo hlubší pánvi rozpalte lžíci oleje a zprudka orestujte kuřecí maso, nakrájené na tenké plátky a osolené. Pak maso vyjměte a vložte do misky. Do woku dolijte zbytek oleje, opět rozpalte a postupně vkládejte zeleninu. Vše zprudka orestujte. Pak přidejte nudle a kuřecí maso a ještě chvíli restujte. Zalijte tmavou omáčkou a promíchejte, aby se nudle v omáčce dobře obalily. Na konec zakápněte citronovou šťávou a dozdobte koriandrem.

O výrobci

Společnost Kreyenhop and Kluge vyrábí a dováží chutné jídlo z Asie a Středního východu pro profesionální a hobby vaření v Evropě s nejvyšší kvalitou. Ať už v domácí kuchyni, v gastronomii či v supermarketu - jejich sortiment s více než 2500 produkty nabízí vždy autentický exotický zážitek vzdálených kultur. Při každém svém kroku požadují nejvyšší kvalitu a nejlepší služby, proto udržují dlouhodobá partnerství se svými dodavateli a zaměstnanci.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Kreyenhop and Kluge GmbH and Co. KG
Industriestrasse 40-42
288 76 Oyten
Německo