Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Syoss pěnové tužidlo Fiberflex Flexible Volume 250ml

Syoss pěnové tužidlo Fiberflex Flexible Volume

Syoss pěnové tužidlo Fiberflex Flexible Volume

250ml
104,90 Kč (419,60 Kč/l)
  • Kategorie: Styling > Laky
  • Země původu: dle aktuální nabídky
    pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Popis produktu

SYOSS pro profesionální výsledky, style-in-motion. Salonem inspirovaný SYOSS, vyvinutý s a testovaný kadeřníky, vytváří na vlasech posilující strukturu, poskytuje 48h dlouhotrvající fixaci a perfektní rovnováhu mezi fixací a pružností – pro dlouhotrvající styling jako ze salonu doma.

48h extra silná fixace Kontrola účesu až 48h a odlehčená podpora pro až dvojnásobný objem* Pocit přirozených vlasů a jednoduché vyčesávání *V kombinaci s lakem na vlasy SYOSS FIBERFLEX VOLUME

Syoss stylista doporučuje: Před použitím dobře protřepejte a při aplikaci držte ventilem dolů. Nastříkejte pěnu do dlaní a vetřete do vlhkých vlasů. Neoplachujte.

Bezpečnostní varování

Nebezpečí. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Nestříkejte do očí. Před použitím dobře protřepejte.

Výrobce: Schwarzkopf & Henkel Düsseldorf Germany

Distributor: HENKEL ČR, spol. s r.o. U Průhonu 10 170 04 Praha 7

Složení

Aqua Butane Propane Polyquaternium-16 VP/VA copolymer Chitosan Lactic acid Sodium benzoate Cetrimonium chloride PEG-40 hydrogenated castor oil Parfum Panthenol Amodimethicone Niacinamide Linalool Citric acid Cyclomethicone Buthylphenyl methylpropional Citronellol Benzyl alcohol Alpha-isomethyl ionone Pantolactone