• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Hodnocení služby Vivino

Pavlovín Tramín odrůdové víno

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
 184,90 Kč 246,53 Kč/l
Český původ na Rohlíku
Tento produkt je určen starším 18 let.Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Maďarsko,

Tramín. Bílé víno, polosuché. Víno zlatožluté barvy s vůní čajové růže, koření, medu nebo rozinek. Je plné, harmonické s dlouhou dochutí. Delší závěr. Archivace do 2 let. 

Charakteristika vína

  • Odrůda: Tramín červený
  • Výše zbytkového cukru: polosuché
  • Obsah alkoholu: 11,5 % obj.

Snoubení s pokrmem

Doporučujeme k předkrmům, zejména k paštice z husích jater, kachním játrům a jemným sýrům. Výborně se doplňuje na závěr stolování s moučníky. Teplota podávání 9-11°C.

O vinařství

Příběh vinařství Pavlovín začal v roce 1994 v jihomoravské vinařské lokalitě Velké Pavlovice. Díky dobré pověsti vinařství dnes má Pavlovín vysazeny vlastní vinice a výsadbu dalších plánuje. Pro vinařství je nejdůležitější kvalita. Dnes se Pavlovín pyšní špičkovým zázemím pro zpracování a skladování vína v Bohumilicích. Vína z Pavlovínu jsou vysoce ceněna na soutěžích.

Výrobce

VINIUM Velké Pavlovice
Hlavní 666
Velké Pavlovice 691 06
Česká republika