Naši zákaznickou podporu bohužel přemohla chřipková epidemie. Z kapacitních důvodů bude live chat ve špičkách nedostupný. Veškeré požadavky budeme vyřizovat postupně, prosíme jen o trpělivost. Moc se omlouváme a držte nám palce, ať jsme brzy zdraví. Děkujeme za pochopení.

Varmuža Uzená makrela

cca 300 g
Bez éček
cca 35,97 Kč 119,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Původ makrely je v oblasti, kde jsou stále ještě moře čistá, a to z oblasti severovýchodního Atlantiku. Výlov makrely je pečlivě monitorován, aby nedocházelo k přelovení daných kvót. Veškeré zpracování makrel, včetně zamražení, probíhá na lodi, aby byla zajištěna prvotřídní kvalita. Surovina, která je použita pro uzení, má ideální tučnost tak, aby po zpracování měl výrobek správnou konzistenci a ideální chuťové vlastnosti. Uzení probíhá pomocí horkého kouře a výjimečné organoleptické vlastnosti jsou dány použitím bukového dřeva při procesu uzení. Makrela je vysoký zdroj pro zdraví mimořádně prospěšných Omega 3 - nenasycených mastných kyselin.

Uzená makrela vakuově balená.

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 6 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Makrela obecná (Scomber scombrus)
Jedlá sůl
Kouř

Alergeny

Ryby

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1088 kJ/262 kcal
Tuky21 g
z toho nasycené mastné kyseliny5 g
Sacharidy0.9 g
z toho cukry0.4 g
Bílkoviny19 g
Sůl1.3 g
Vláknina g