San Carlo Mortadella

100 g
47,90 Kč 479,00 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Výborná italská mortadella s jemnou chutí.

Mortadella se vyrábí z jemně mletého vepřového masa. Ochucena je převážně černým pepřem, bobulemi myrty, muškátovým oříškem a koriandrem. Na řezu je pak vidět mozaika salámu z jemné masové míšeniny a kousků tučnějšího masa.

Salumificio San Carlo usiluje o co největší kvalitu svých výrobků. Salámy jsou krájené ve speciální místnosti, v podmínkách vhodných pro zajištění maximální hygieny.

Použití

Může být oblohou studených salámových mís nebo jako chutná svačinka s pečivem.

O výrobci

Společnost se narodila v Ziano Piacentino v Emilii v roce 1979. Z malé řemeslné společnosti v provincii si postupně vybudovala vážené postavení na lahůdkovém trhu, nejen italském, ale i mezinárodním.

Společnost již řadu let prosazuje politiku kvality a bezpečnosti svých produktů. Bezpečnost potravin zahrnuje veškeré činnosti společnosti, od výběru surovin po technologii výroby, školení zaměstnanců a pečlivé čištění prostor. 

Skladování

Skladujte při 0 až 4 °C.

Výrobce

Salumificio San Carlo Spa
Loc. San Pellegrino 310/3
29010 Ziano Piacentino
Italy

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.