• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.

Friskies Sterile Cats s lososem a zeleninou

1,5 kg
159,90 Kč 106,60 Kč/kg
Země původu: Maďarsko,

Friskies pro sterilizované a kastrované kočky je 100% kompletní a vyvážená strava speciálně vyvinutá pro potřeby sterilizovaných a kastrovaných koček a pro podporu jejich zdraví.

Použití

Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky tak, aby si kočka udržela optimální hmotnost. 

Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici. Dostatečný příjem vody je nezbytnou součástí zdravé každodenní výživy.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo krmivo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Skladujte na chladném a suchém místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Složení

Složení:
Obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původu, maso a vedlejší výrobky živočišného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, oleje a tuky, ryby a vedlejší výrobky z ryb (1,2 %*), minerální látky, kvasnice a zelenina (zelené, oranžové a žluté granule: 0,13 % sušené zeleniny odpovídající 1 % zeleniny) *odpovídající 4 % rehydratovaného lososa v červených a hnědých granulích

Výživové hodnoty: Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit A 12 500 Vit D3 1 000 Vit E 90 mg/kg: Fe (E1) 145 I (E2) 2,5 Cu (E4) 35 Mn (E5) 16 Zn (E6) 183 Se (E8) 0,25 Taurin 870 mg/kg S barvivy a antioxidanty Analytické složky: Protein 30 % Obsah tuku 8,0 % Obsah anorganických látek 7,0 % Hrubá vláknina: 4,5 %