AGRO Rašelina

20 l
79,90 Kč 4,00 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

AGRO Rašelina je vysoce kvalitní čistě přírodní organická hmota bez přísad, upravená pouze tříděním na střední zrnitost.

Podporuje dobrý růst rostlin, bohatou tvorbu kořenů a květů. Používá se na všeobecné zlepšení zahradní půdy, k jejímu prokypření, vylehčení, provzdušnění a úpravě pH. Využití najde v zemědělství, při výsadbě stromových školek a v zahradnictví. 

AGRO Rašelina se používá se k přípravě pěstebních substrátů, a to i pro kyselomilné rostliny (azalky, rododendrony či borůvky). Látky obsažené v rašelině omezují tvorbu kořenových chorob. Udržuje vzdušnost a kyprost půd, zadržuje vláhu v půdě.
 


Použití

Dávkování naleznete na obalu výrobku.

O výrobci

Značka AGRO je dlouholetým garantem vynikající kvality a maximální funkčnosti. Hlavním cílem je nabídnout ideální volbu pro pěstitele, který dává přednost rozmanité nabídce za přijatelnou cenu a přitom se necítí být profesionálem v oboru pěstování a výživy rostlin.

Všechny výrobky značky AGRO jsou vyráběny z vybraných surovin, které jsou navíc často obohaceny o bonusové látky a mikroprvky. Díky kvalitní výrobě a promyšlenému složení Vám pomáháme dosahovat nadstandardním výsledkům v růstu a vzhledu rostlin. 

Výrobce

AGRO CS a.s.
č. p. 265
552 03 Říkov