AGRO Vitality komplex muškát a surfinie

1 l
129,90 Kč 129,90 Kč/l
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

AGRO Vitality komplex Muškát a surfinie je jedinečný přípravek ideální pro všechny druhy balkónových rostlin jako jsou muškáty, surfinie, begonie, fuchsie, milion bells aj.

Nejedná se o běžné hnojivo. Vedle hlavních živin a mikroprvků obsahuje tzv. urychlovač růstu. Jde o speciální výluh z vermikompostu, který vzniká činností kalifornských žížal. Obsahuje přírodní enzymy a humusové látky, které rostlinu probudí k životu a dodají jí potřebnou energii k růstu a kvetení.

Plastová láhev o objemu 1l vystačí pro namíchání 166l speciální zálivky.
 


Použití

Dávkování: 30 ml (2 víčka od lahve) do 5 litrů vody pro zálivku; 15 ml (1 víčko od lahve) do 3 litrů vody pro postřik na list

O výrobci

Značka AGRO je dlouholetým garantem vynikající kvality a maximální funkčnosti. Hlavním cílem je nabídnout ideální volbu pro pěstitele, který dává přednost rozmanité nabídce za přijatelnou cenu a přitom se necítí být profesionálem v oboru pěstování a výživy rostlin.

Všechny výrobky značky AGRO jsou vyráběny z vybraných surovin, které jsou navíc často obohaceny o bonusové látky a mikroprvky. Díky kvalitní výrobě a promyšlenému složení Vám pomáháme dosahovat nadstandardním výsledkům v růstu a vzhledu rostlin. 

Výrobce

AGRO CS a.s.
č. p. 265
552 03 Říkov